Mallapur Hyderabad, Telangana
GST No. 36AXNPP0056H1ZB
Call 0804764364277% Response Rate
Send Enquiry













Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 110 Piece |
| Size | 4 x 2.5 inch |
| Brand | Deccan Doors |
| Density | Premium heavy-density |
| Height | 7 Feet |
| Usage/Application | Bathrooms |
| Dimension/Size | 4" x 2.5" Thickness |
| Color | Ivory |
| Surface Finish | Matt Finish |
| Material | WPC |
View Complete details












Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 110 Piece |
| Size | 4 x 2.5 inch |
| Brand | Deccan Doors |
| Density | Heavy-density |
| Height | 7 Feet |
| Usage/Application | Wash Area / Kitchen / Balcony |
| Dimension/Size | 4 X 2.5 Inches Thickness |
| Surface Finish | Matt |
| Material | WPC |
View Complete details












Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 110 Piece |
| Size | 4 x 2.5 inch |
| Brand | Deccan Doors |
| Density | High-density |
| Height | 7 Feet |
| Usage/Application | Bedrooms |
| Dimension/Size | 4" x 2.5" Thickness |
| Color | Ivory |
| Surface Finish | Matt |
View Complete details












Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 110 Piece |
| Size | 4 x 2.5 inch |
| Brand | Deccan Doors |
| Density | Heavy-density |
| Height | 7 Feet |
| Usage/Application | Wash Area |
| Dimension/Size | 4" x 2.5" Thickness |
| Color | Ivory |
| Surface Finish | Matt |
| Material | WPC |
View Complete details












Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 110 Piece |
| Size | 4 x 2.5 inch |
| Brand | Deccan Doors |
| Density | Heavy-density |
| Height | 7 Feet |
| Usage/Application | Balcony and Kitchen Areas |
| Dimension/Size | 4" x 2.5" Thickness |
| Surface Finish | Matt |
| Material | WPC |
View Complete details